Duben 2008

Geo ve formuly

30. dubna 2008 v 19:50 | Týnuška111 |  Georg

Poslední 4 volná místa do Magdeburku

30. dubna 2008 v 19:48 | Týnuška111 |  Novinky
Stále jsou volná ještě poslední 4 místa na zájezd do Magdeburku. Pokud máte zájem, více inforamcí na: http://magdeburg.unas.cz/

Romčula

30. dubna 2008 v 19:40 | Týnuška111 |  Spřátelené blogy
Mím dalším SéééBéééčkem je !!!...Romčula...!!! ,její blog je super tak všichni zavítejte!!!

Gustavovo tetování!!!

30. dubna 2008 v 15:56 | Týnuška111 |  Gustav

Gustav má tetování???

30. dubna 2008 v 15:54 | Týnuška111 |  Novinky
Už delší hádání fanoušků Tokio Hotel: nechal se bubeník Gustav tetovat - nebo ne? Teď je to venku! A dokonce dvakrát! Exkluzivně v Bravu ukazuje Gustav své obrovské tetování na zádech a menší motiv na ruce. Podívejme se? Proč právě Gustav, ten který v rozhovorech vždycky zdůrazňoval, že nechce žádné tetování?! "Potají jsem o tom velmi často přemýšlel", přiznává. "Ale čekal jsem na perfektní motiv. Na začátku jsem chtěl dva ptáky na ramenech, jeden vavřínový věnec a mečem, který by držel v zobáku. Ale potom přišla záchrana: Poznal jsem velmi dobrého tatéra a řekl jsem mu o mém problému. Potom mi to naskicoval." 19tiletému se to zalíbilo, že ještě během zkoušek na 1000 Hotels European Tour se v únoru řítil do tetovacího studia a nechal si to udělat! "Bylo to zcela spontánní. Doprovázeli mě dva lidi z našeho týmu. Všem ostatním jsem nic neřekl", šklebí se. Sedm hodin trvalo první tetování: čtyři hodiny linie a tři hodiny odstíny a přesto: "Ještě to není zcela hotové." To tetování hvězdy na ruce bylo rychlejší. "To trvalo jenom dvě a půl hodiny", vypráví Gustav. Bolelo to? "Oh ano, bylo to velmi bolestivé! Motiv na zádech hodně bolel", říká Gustav. "Stále jsme museli dělat přestávky. Kvůli bolesti jsem si většinu času kousal do mého trička". Ale to se vyplatilo. Protože na Gustavových zádech teď můžete vidět dva křídla, meč a věnec.
Co tím chtěl říct?
"Křídla znamená svobodu a meč všechny špatné věci, co se mi staly - nebo možná ještě stanou. A věnec je tam pro všechny dobré věci a pozitivní příhody: štěstí s kapelou a mojí rodinou, například", vypráví Gustav. Ale právě jeho rodina si musela na jeho ozdoby těla zvyknout. "Moji rodiče byli vždycky proti tetování, proto jsem jim to také neřekl, když jsem si nechal udělat hvězdu na zápěstí. Ale teď jim to připadá dokonce docela pěkné".
A co na to říkají ostatní Tokio-Hotel-rockeři?
"Velmi se jim to líbí. Bill tu bolest sám zná. Tetování celou dobu pozoroval, jenom Tom varoval: "Kluku, víš, že to nikdy nezděláš!" To ale bubeníka nešokovalo - naopak: našel v tom zalíbení a chce ještě víc tetování. "Nechám si ještě nějaké udělat, ale co ještě neprozradím".
Momentálně se Gustav připravuje na výlet do USA. Zpěvák Bill se ze své operace hlasivek dobře zotavuje. "Při rehabilitaci hlasivek zpívá už své vlastní songy a je doprovázen Tomovou kytarou", vypráví manažer kapely David Jost. Jak to tak vypadá, bude kapela 1.května na cestě směr USA.
Bravo

Gusta-Tlusta =)

30. dubna 2008 v 15:53 | Týnuška111 |  Gustav

Avatarky

30. dubna 2008 v 15:37 | Týnuška111 |  Avatary-TH

16.bleskajda!!!

29. dubna 2008 v 7:19 | Týnuška111 |  Řetězáky a bleskovky
1.Ahoj
2.No tak co kluci???
3.Co kamarádky???
4.Kolik máš nej nej nej kámošek???
5.Hlasuj PLS pro mě TADY...v SONH... no jsem tam jako Kristýna tak jestli by si byla tak hodná a jeden hlasek mi dala =) pls...
6.Jinak mooooc děkujuuu!!!
7.Se měj hezky!!!

Můj MEGA řetězák!!!

28. dubna 2008 v 19:27 | Týnuška111 |  Řetězáky a bleskovky
Ahoj
Jak je???
Neobvyklá otázka já vím...
Co škola???
Co ti vychází z Matiky???
Co z Češtiny???
No a co z Přírazu???
Asi nudný otázky co???
No tak jdeme na něco žhlevějšího jo???
Máš kluka???
Když nemáš...máš nákýho vyhlídnutýho???
Jak vypadá???
Jeho negativa pozitiva???
Kolik mu je???
Kolik je tobě???
Znáš ho dlouho???
Kde ste se poprvé setkali???
Stal se ti před ním nějaký trapas???
Líbali ste se??
Jestli jo tak kde???
=)
No nic mám už končit???
Kolik je hodin???
No tak ještě na konec vyber jo???
Tokio Hotel \ Linkini
Pomeranč \ Meloun
Fialová \ Bílá
Medvěd \ Gorila
Slon \ Tygr
Harry Potter \ Úsvit mrtvích
Karlík a továrna na čokololádu \ Shrek
No jo měla bych končit...ale mě se ještě nece!!!
Myslíš že Elvis ještě žije???
já věřím že jo!!!
Prej někde na Bahamách
Co máš za mobil???
Děláš nějakej sport???
Tvůj oblíbo herec???
Herečka???
No tak ted už na 100% končím...spokojenost???
Tak jo,měj se mooooc hezky a žij jen s úsměvem!!!
Napiš 5 holek (i kluků jestli nějaký máš) co mají pokračovat!!!
1...NikiiiS
2...Bella
3...Dreamangel
4...Suzy
5...Rochelle

Až do dna Tome!!!

28. dubna 2008 v 19:07 | Týnuška111 |  Tom

BaNd

28. dubna 2008 v 19:06 | Týnuška111 |  Tokio Hotel

Dream'up Rock Special

28. dubna 2008 v 19:03 | Týnuška111 |  Tokio HotelBill Kaulitz: "Můj sen se ničí!"

28. dubna 2008 v 19:02 | Týnuška111 |  Rozhovory
Brutální odsouzení k mlčení kvůli zdravotním problémům, Tokio Hotel zpěvák musel zrušit koncerty, očekávané tisíci fanoušky. Nemocný, ale bojovný, Bill vzpomíná na tuto bolestivou zkoušku v exkluzivním rozhovoru vedený přes e-mail.
Jakou zprávu bys poslal fanouškům, kteří se starují o tvé zdraví?
Nejprve ze všeho, chci vzkázat a říct, že jsem v pořádku. Operace netrvala ani hodinu a nestalo se nic neobvyklé pro chirurgy, kteří mě operovali. O této operaci jsem četl hodně děsivých příběhů: lidé mají někdy opravdu skvělou představivost! Věřím, že fanoušci se začali obávat, až když se začli zveřejňovat takové informace, někdy falešných a často přehnaných. Teď se zotavuju a musím odpočívat.
Je toto poprvé, že jsi musel podstoupit typ takovéto operace?
Takový typ, ano. Ještě nikdy jsem neměl závažný problém s mým hlasem, takže oparace hlasivek byla poprvé. A doufám, že také naposledy.
Jak operace skončila?
Velmi dobře, i když jsem se hrozně bál. Naštěstí riziko této operace je minimální. Byla to operace pomocí laseru a pod narkózou. Následující dny jsem se cítil velmi unaveně, ale brzo jsem byl zase na nohách.
Důvod je: neštěstí nebo přepracování?
Myslím, že obojí. Tento stav je vysvětlen několika faktory: trochu námaha, to je pravda, chladno a abych byl upřímný, hodně nedbalosti!
Jaké jdi dostal instrukce, aby ses rychleji uzdravil?
Doktoři mi nařídili odpočinek! Beru nějaké léky na hojení hrdla a taky nějaké anti-pálivé drogy. Ve stejnou dobu se musím jíst stejné druhy jídel, obzlávšť mléčné produkty. Hodně piju, být v teple a tak moc nemluvit. Protože jsem ukecaný, není to pro mě lehké!
Jak jsi se cítil, když ses dozvěděl o této bolestivé zkoušce?
Cítil jsem se vinnně, naštvaně a dokonce trochu rezignovaně. Na začátku jsem byl skutečně šílený. Museli jsme podruhé zrušit koncerty kvůli mému hlasu! Tohle turné mělo být po všech evropských zemích, ve kterých je kapela volána. Byla to realizace překrásného snu. Bylo to přerušeno kvůli mému hlasu. Myslel jsem na všechny naše fanoušky, kteří byli zklamáni, protož nemohli být na našem koncertu. V tu dobu jsem sám rezignoval a přijal osud. Malá útěcha: Většina zrušených koncertů bylo v létě nahrazeno.
Co jsi se od toho naučil?
Od teď budu více dbát na své hlasivky. Před každým vystoupením budu dělat cvičení, abych hlas zahřál.
Kdo ti dopřával komfort?
Naštěstí jsem byl v tomto období velmi podporován. Členové kapely mi pomohli, stejně tak jako náš tým. Navíc mi dvojnásobně pomohly zprávy zaslané od fanoušků, kteří mi přáli brzké uzdravení.
Co děláš během dnů rekonvalestence?
Abych byl upřímný, trochu se nudím, protože jsem měl předtím denně plný program... Divám se na televizi, poslouchám hudbu, spím.
Během odpočinku píšeš i nějaké písně?
Ano, píšu toho hodně na naše další album. Například tento volný čas mi dává možnost dokončit texty, který jsem naškrábal tady a tam. Nejhorší flustrace je, že si to teď nemůžu zazpívat. Těším se, až se kompletně uzdravím.
Důvěrně
Během dlouhého času rekonvalestence, ve které nesměl promluvit ani jedno slovo, Bill myslel na tisíce věcí, někdy dramatických. Také si představoval, že svůj hlas navždy ztratí a už nikdy nebude schopný zpívat. Stejně, i když nemá nikdy daleko k dobrým nápadům, Bill požádal své dvojče Toma, aby ho kdyžtak nahradil za mikrofonem.

Georg Listing: "Připravujeme naše třetí album..."

28. dubna 2008 v 18:59 | Týnuška111 |  Rozhovory
Známý pro svou báječnou rozvážnost, basista Tokio Hotel má tisíc věcí, které by rád řekl o životě kapely. Georg to také bere s nadšením a také přiznal, že je v přípravách třetí album.
Jak jsi se cítil u incidentu kvůli hlasu Billa?
Byl jsem opravdu ustaraný. Už předtím měl Bill již slabé náznaky s hlasem, ale to souviselo s nachlazením nebo momentální únavou. Náhlé zmizení hlasu uprostřed koncertu se nikdy předtím nestalo. Pochopili jsme, že co se děje není normální.
Co sis myslel na začátku?
Nejprve jsem se bál o Billovo zdraví. Bez přesné diagnózy doktorů, nikdo nebyl schopný dát vysvětlení. Potom, když musel jít na operaci, jsem si sám položil otázku týkající se budoucnosti kapely. Vším jsme prošli společně, naše historie se takto nemohla zastavit! Moji rodiči, oba doktoři, mě uklidnili. V detailech mi vysvětlili, co by se Billovi stalo, když by nešel na operaci, ale že to jeho kariéru jako zpěváka nebo budoucnost Tokio Hotel neovlivní.
Jak jsi využíval čas během Billova uzdravování?
Přerušení bylo tak náhlé, že jsem se na začátku cítil hrozně prázdný. Ale ihned jsme se dal dohromady a rozhodl využít tuto neočekávané přerušení, abych nabral kyslík a dobil baterku. A také jsem doplnil spánek…
Kromě pauzy a jiného, co byly tvoje aktivity?
Není žádným tajemství, že mimo kapelu nejsem energická osoba (směje se)! Také dny trávím v klidu: DVD, video hry, čtení e-mailů.
Jak dlouho přestávka trvala?
Pouze několik dní… Musím říct, že mi brzo chyběla kapela. V tuto chvíli, většinou času trávím s Tomem a Gustavem v našem nahrávacím studiu v Hamburku. Pracujeme na složení nových melodií pro naše další album, testujeme nové rytmy. Tohle je další vzrušující část jako života muzikantů.
Takže můžeme očekávat vydání třetího alba…
Bill už napsal hodně textů. My máme hodně nápadů na melodie. Projekt pokračuje uspokojivě. Ve zkratce doufáme v ukončení nahrávek před koncem tohoto roku. Když bude vše dobře pokračovat, naše třetí album uvidí světlo světa tento podzim.
Bude toto album nahrané v němčině nebo angličtině?
Tohle je otázka, kterou nemohu zodpovědět, protože všechno je možné. Ještě nebylo nic rozhodnuto.
Která velká jména rocku nakrmují vaši kreativitu?
U kapel máme docela rozdílné úsudky. Gustav a já máme například rádi starou generaci rockových ikon, jako je Nirvana a Guns N' Roses. Oproti tomu Billa a Tom vnímají víc spíše současné kapely jako Green Day, Placebo a Coldplay.
Kdy ses naposled zamiloval do nějaké hudby?
Momentálně poslouchám hodně skladem kanadské kapely Nickelback. Obzvlášť mám rád video pro jejich hit "Rockstars."
21 svíček
31.března tohoto roku oslavil Georg své 21.narozeniny. Na důležitou událost se svými přáteli měl smutek, protože v ten den musel Bill na operaci hlasivek. Každopádně Georg naplánoval oslavu tak brzo, jak jen bude mít Bill dostatek energie.

Kiss #32

28. dubna 2008 v 18:56 | Týnuška111 |  Tokio Hotel

Za 7.bleskovku od Belly

28. dubna 2008 v 14:12 | Týnuška111 |  Od Vás

PLS-bleskovka

28. dubna 2008 v 14:03 | Týnuška111 |  Řetězáky a bleskovky
1.Ahoj
2.Jak je???
3.Co si dneska dělala???
5.Hlasuj pro mě pls TU.Jsem tam v pořadí druhá jako Kristýna...tak jestli by si byla tak hodná =)...děkujuuu
6.Kolikátý to byl hlas???
7.Tak se jinak měj moc fajn!!!

Audrey Kitching-4

25. dubna 2008 v 18:44 | Týnuška111 |  Scene girls
http://cdn-09.cdn.buzznet.com/assets/users12/punkxisxlove/default/msg-116131162816.jpg

Hannah Beth-6 s...

25. dubna 2008 v 18:34 | Týnuška111 |  Scene girls
electricguitar3.jpg Hanna Beth image by Retro-Freak-XoX

Supa avatary!!!

25. dubna 2008 v 18:27 | Týnuška111 |  Avatary